Bir tekstil kenti olan İstanbul birçok İşletmeyi bünyesinde barındırmaktadır. Özellikle Merter civarında binlerce farklı firma ve kurum faaliyette bulunmaktadır. Birçok ana arterin kesişim güzergâhında da bulunan Merter gün içerisinde bu sebeple ciddi anlamda bir trafik sorunu ile boğuşmak durumundadır. Bu gibi durumlarda acil evrak gönderimine ihtiyacı olan firmalara ve kurumlara Merter kurye olarak son derece yüz güldüren çözümler sunabilmektedir. Böylece faturalar tebligat nameler sözleşmeler ve daha pek çok resmi ve önem derecesi yüksek olan evrakların gönderiminde firmamız talep eden müşterilerimizin yanında olmaktadır.

Merter Motor Kurye ve Modern Uygulamalar

Tamamen kurumsal bir kimlikle yönetilmekte olan firmamız Merter motor kurye en modern kurye uygulamalarıyla müşteri profiline hitap etmektedir. Bu uygulamalar arasında takip sistemlerinin Entegre edildiği teknolojik bir teknik ekip de bulunmaktadır. Bu sayede en yoğun olan trafik şartlarında dahi alternatif güzergâhlar belirlenerek istenen adreslere evrakların teslimatı gerçekleşmektedir. Bizimle telefon vasıtası ile iletişime geçildiği andan itibaren sahada bulunan hazır ekiplerimizi size yönlendiriyoruz. Bu sayede hiçbir şekilde zaman kaybı olmadan önem derecesi yüksek olan bütün evraklarınız ivedilikle alınıp istenen adreslere yönlendirilmektedir. Bu noktada standart moto kurye hizmetinden istifade edildiğinde maksimum 3 saat içerisinde teslimatlar yerine getirilmektedir. Eğer daha hızlı çözümlere ihtiyacınız varsa mutlaka Express ve VIP moto kurye hizmetlerimizden faydalanmalısınız. Böylece 30 dakika ile 90 dakika arasında değişen sürelerde evraklarınız İstediğiniz yere gönderilebilmektedir. Ayrıca gidiş dönüş moto kurye hizmetinden faydalanan firmalara göndermiş olduğu evrakları imzalayıp tekrar geri getirebilmekteyiz. İthalat ve ihracat firmaları için de gümrük moto kurye gibi son derece kolay bir uygulamamız daha bulunmaktadır.

Merter Motorlu Kurye ve Müşteri Memnuniyeti

Faaliyetlerimizin tamamında müşteri memnuniyeti merkezli hareket ettiğimizden dolayı son derece ekonomik fiyatlarla teslimatlar gerçekleştirilmektedir. Merter motorlu kurye uygulamalarının hepsinde yüz güldüren sonuçlara imza atmaktayız. Böylece gerek bireysel taleplerde gerekse kurumsal ihtiyaçlarda en hızlı ve güvenilir kurye hizmetleri talep eden tüm müşterilimize son derece uygun fiyatlara sunulmaktadır.