Kargo uygulamaları uzun yıllardır taşımacılık alanında faaliyet göstermektedir. Fakat gelişen sektörler, çeşitlenen iş kolları ve yaşam olanakları taşımacılık sektöründe yeniliklere ihtiyaç doğurmuştur. Bu açığı kapatmak için de moto kurye uygulamaları ortaya çıkmış, taşımacılık sektörüne apayrı bir soluk getirmişlerdir. Fakat kurye firmalarının hepsinin aynı kalitede olduğu söylenemez. Bu yüzden de Merter kurye hizmetlerimiz ile sektörün en kaliteli hizmetini alacağınızı vaat ediyoruz. Her geçen gün kendimiz geliştiriyor, kurye seçeneklerimizi çoğaltıyoruz. Böylece sizlere gönderinizin aciliyetine veya gönderi zamanına göre farklı alternatifler sunuyoruz. Sizler kurye çağrı merkezimize ulaştığınız zaman tarafınıza gerekli bilgilendirmeler yapılıyor ve en uygun kurye seçeneğini seçmeniz sağlanıyor.

Merter Moto Kurye Ulaşım Sıkıntılarınıza Çare Olur

Merter moto kurye sistemimizde motorlu kurye, kiralık kurye, ekspres kurye, gece kurye, VIP kurye, araç kurye gibi seçenekler mevcuttur. Bu seçeneklerimizin her biri bölgede bulabileceğiniz en yüksek kaliteyi ayaklarınıza getiriyor. Tamamen donanımlı ve eğitimli kurye çalışanlarımız ile hizmet verdiğimiz seçeneklerimizde gönderi sürelerimiz son derece hızlıdır. Seçeneklere göre değişmekle birlikte en uzak noktalar arasında maksimum 3 saat içinde yapılan teslimatlar çoğu zaman 30 dakikaya kadar düşmektedir. Böylece ihtiyaçlarınız kısa sürede giderilmiş olmakta, müşterilerinizin, sevdiklerinizin, arkadaşlarınızın talepleri kısa sürede ellerine ulaşmış olmaktadır. Merter moto kurye bünyesinde yer alan bütün çalışanlarımız firmamıza kayıtlı olarak faaliyet gösterir ve anlık olarak takip edilir. Böylece sizler gönderilerinizi gönül rahatlığıyla tarafımıza emanet edebilir, herhangi bir aksilikle karşılaşmayacağınızdan emin olursunuz.

Merter Motorlu Kurye Sağlıklı Yaşamanıza Katkı Sunar

Merter motorlu kurye hizmetlerimizde gece kurye ve ilaç kurye gibi ayrıcalıklı kurye seçeneklerimiz mevcuttur. Gece kurye seçeneğimiz sayesinde sizlerin taleplerine günün 24 saati cevap verme şansı yakalıyoruz. Saat 18:00 dan sonra yapacağınız gönderileri kapsayan gece kurye uygulamamızın fiyatı diğerlerine gör biraz fazla olmakla beraber gece trafiğinin biraz daha hızlı olması sayesinde teslimatlar daha hızlı olmaktadır. İşleriniz ertesi güne kalmadan karşılanmaktadır. İlaç kurye ile de sadece işlerinizde değil sağlığınızda da çözüm ortağınız olmaktayız. Sağlıklı bir yaşam sürmeniz için ilaç tedariki sağlamaktayız.