Faaliyet konusu ne olursa olsun her işletmenin katlanmak zorunda olduğu birçok maliyet unsuru bulunmaktadır. Bu maliyet kalemleri arasında doğrudan işletmenin faaliyet konusunu ilgilendiren mal ve hizmet üretim giderlerinin yanı sıra posta ve ulaşım masrafları da önemli bir yer tutmaktadır. Göndermeleri gereken paket ya da evrak için işletmeler kendi bünyesinde eleman çalıştırarak ve kendi araçlarını kullanarak bu sorunu çözmeyi tercih edebilmektedir. Bu durum gerek bu iş için tahsis edilmiş olan personel ve araç için ilave maliyete katlanılması gerekse söz konusu personelin üretim ve hizmet hattında çalışamamış olması dolayısıyla ortaya çıkan fırsat maliyeti anlamında işletmeler için gider kalemlerini artırmaktadır. Merter kurye sadece ihtiyacınız olduğu zamanda emrinizde çalışacak, sigorta ve yol masraflarına katlanmak zorunda olmadığınız elemanları hizmetinize sunarak işletmenizin gider kalemlerini azaltmaktadır.

Nöbetçi Eczane Arma Derdine Son

Sağlıkla ilgili sorunların ne zaman yaşanacağının önceden kestirilmesi mümkün değil. Bu nedenle de bir tatil günü ya da gece saatlerinde acil ilaç ihtiyacının gündeme geldiği durumlarla karşılaşmanız her zaman söz konusu olabilir. Nöbetçi eczane nerede diye aramak zorunda kalmak istemiyorsanız, şahsi aracınızın olmaması dolayısıyla gece saatlerinde eczane bulmak daha da yorucu ve maliyetli oluyorsa Merter moto kurye ilaç temin hizmetinden yararlanabilirsiniz. Firmamızız arayarak ya da internet üzerinden talepte bulunmanız durumunda kuryemiz adresinize ulaşarak ilaç alabilmesi için gerekli belgeleri temin edecek ve lokasyon bilgisi ile hızlı motor kullanma becerisini bir araya getirerek en yakın nöbetçi eczaneyi kolaylıkla bulup ihtiyacınız olan ilacı size ulaştıracaktır.

Sağlıklı İlişkiler İçin Kuryeler

Evlilik, sevgililik, arkadaşlık ya da ebeveyn çocuk ilişkilerinin sağlıklı bir şekilde yürütülmesinde hediyeleşmenin rolü büyüktür.  Merter motor kurye hizmetimizden sevdiklerinize hediye göndermek amacıyla da yararlanabilirsiniz. Özel günleri hatırlamak ve sevdiğiniz insanı da bu günü unutmadığınızı göstererek mutlu etmek ve şaşırtmak için kurye hizmetini kullanmayı tercih edebilirsiniz. Üstelik 7/24 çalışan motor kuryeler ile hediye gönderme işini dilediğiniz saatte ve uygun gördüğünüz bir zamanlama ile yapmanız mümkün.