Merter moto kurye olarak müşteri ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılamak firmamızın temel çalışma prensibi olarak belirlediğimiz bir husustur. Hizmetlerimizden yararlanmak amacıyla müşteri hizmetlerimizi arayarak adres bilgisi vermeniz yeterlidir. İnternet sitemizi de bu amaçla kullanabilirsiniz. Talebinizin firmamıza ulaşmasının ardından size en yakında olan elemanımıza iş bilgisi ulaştırılmakta ve adresiniz verilerek hemen yola çıkması sağlanmaktadır. Adresinize ulaşan ve göndermek istediğiniz paketi alan kurye derhal yola çıkarak varış noktasına hareket edecektir. Bu aşamada kuryenin başka adrese uğrayarak zaman kaybetmesini istemiyorsanız ekspres kurye hizmetini tercih edebilirsiniz. Varış noktasına ulaşan kurye belirlenen kişiye teslimatı gerçekleştirdikten sonra müşterimiz elektronik posta ve kısa mesaj ile bilgilendirilmektedir.

Moto Kurye ile Teslimatın Avantajları

Merter motor kurye ile İstanbul’un her noktasına güvenilir ve hızlı teslimat gerçekleştirmeniz mümkündür. Yasal açıdan herhangi bir yasaklamanın söz konusu olmadığı herhangi bir paketi motosikletle taşınmasında risk bulunmuyorsa moto kurye ile gönderebilirsiniz. Moto kuryeler, yoğun trafiği ile ilgili şikâyetlerin her geçen gün arttığı İstanbul için gönderilerin pratik bir şekilde iletilmesi ihtiyacına hizmet etmektedir. Mevsim şartlarının zorluğu ya da mesai saatlerinin sınırlı oluşu motorlu kuryeler ile yapılacak teslimatı etkilememekte, günün her saatinde ve her mevsimde teslimat yapılabilmektedir. Kurumsal hizmet veren bir firma olmamız dolayısıyla gönderilerinizde teslimat sırasında kaybolma, karışma, zarar görme gibi istenmeyen durumlar yaşanması söz konusu olmamaktadır.

Motorlu Kuryede Gidiş Dönüş Avantajı

Merter motorlu kurye müşterilere sunduğumuz alternatifler nedeniyle ilgi gören ve güvenilir olmasıyla sektörde ön planda olan bir firmadır. Müşterilerimizin hızlı ve sorunsuz bir şekilde evrak ve paketlerini ulaştırırken firmamız tarafından farklı ihtiyaçların karşılanabiliyor olmasını ve müşterilerimizin memnun edilmesini esas alan bir çalışma yürütülmektedir. Talepler doğrultusunda verdiğimiz hizmetler arasında ekspres kurye, ilaç kurye gibi seçenekler bulunmaktadır. Buna ek olarak gidiş dönüş şeklinde hizmet veren kuryelerimiz de müşterilerimizin bu yöndeki taleplerini karşılamada önemli bir hizmet alternatifidir. Bu hizmetten yararlanarak paket gönderdiğiniz adresten size dönüş yapılmasını sağlayabilir ve bu sayede işlerinizi kısa zamanda halledebilirsiniz.